Gratis

Reprezentant / Agent vanzari Instalatii - Zonal - Moldova

ALEX GAMA IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Persoana pe care o dorim in echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- Persoana serioasa, dinamica, organizata, responsabila si ordonata;
- Capacitate de planificare, organizare si decizie;
- Abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- Cunoasterea pietei de instalatii termice si constructii si a produselor aferente pt promovoarea si vanzarea acestora
- Disponibilitate dezvoltare cunostinte in domeniu;
- Capacitatea de a intretinte si mentine relatii de durata cu clientii
- Sociabil, convingator,dinamic, organizat
- Experinta in vanzari
- Disponibilitate la deplasari
- Permis categoria B

Descrierea jobului

- Intretine si dezvolta baza de clienti pe teritoriul delimitat;
- Promovarea si vanzarea produselor companiei;
- Vanzarea si incheierea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄procesului de vanzare conform contractului;
- Urmarirea situatiilor incasarilor la timp;
- Indentificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai bune solutii;
- Livrarea produselor si derularea eficienta a distributiei acestora;

Beneficii:
- Masina personala
- Bonus din incasari conform grafic
- Salariu fix motivant
- Telefon

Societatea este infiintata in anul 2008, activitatea principala este reprezentata de import si distributie pe plan national al produselor destinate instalatiilor termice, sanitare si gaze naturale.

Acoperim 3 arii de distributie in prezent, livrarea se face cu flota personala sau prin curier rapid.

Daca iti doresti un loc de munca stabil, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra!
Publicat 29 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 28 Iun. 2024