Gratis

Relationship Manager TBI Bank - Cluj

TBI BANK EAD SOFIA - SUCURSALA BUCURESTI

Candidatul Ideal

Ce ai nevoie pentru a reusi:
  • Studii superioare finalizate (domeniul economic prezinta un avantaj);
  • Experienta minim 2 ani in domeniul bancar, preferabil pe vanzari ;
  • Personalitate dinamica cu excelente capacitati de comunicare, negociere si relationare interpersonala;
  • Persoana ambitioasa, cu initiativa si orientata catre rezultate;
  • Spirit de echipa, creativitate, gandire pozitiva si orientat catre rezultate;
  • Cunoasterea limbii engleze ( prezinta un avantaj ) ;
  • Permis de conducere – categoria B.

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Promoveaza produsele bancii si face propuneri alternative clientilor, atat in agentie cat si pe teren, in deplasarile pentru promovarea produselor bancii;
  • Cresterea volumului si calitatii portofoliului de clienti ;
  • Identificarea si contactarea potentialilor clienti ;
  • Gaseste solutia potrivita pentru nevoile si asteptarile clientilor;
  • Realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
  • Redactarea de rapoarte periodice legate de evolutia portofoliului de clienti, activitatea de prospectare si situatia vanzarilor.

Ceea ce oferim:
  • oportunitati de a continua cariera intr-un mediu de munca dinamic si provocator in care competenta, calitatea, pasiunea si creativitatea joaca un rol important;
  • participarea la diverse proiecte , traininguri & cursuri;
  • asigurare medicala;
  • bonus lunar din vanzari raportat la targetul stabilit.

Descrierea companiei

Cine suntem:

Esti interesat sa te alaturi unei banci altfel, cu o abordare inovatoare si o cultura moderna?
tbi, este una dintre cele mai profitabile banci care se dezvolta intr-un ritm alert. Suntem o banca cu un background de succes, care functioneaza ca un start-up, mereu in cautare de noi oportunitati pentru a ne dezvolta. Cum facem acest lucru?

Contributia principala la succesul nostru o au oamenii din tbi. Echipa noastra este definita de trei trasaturi distinctive: curaj, pasiune si atentie, fara teama de a iesi din tipare si de a redefini banking-ul.

Cei care lucreaza in tbi bank sunt extrem de multumiti - 80% dintre ei ar recomanda cu incredere tbi ca angajator pentru prieteni si familie. Echipa noastra se implica in proiecte ambitioase pe termen lung si este ghidata de o determinare constanta de a-si dezvolta potentialul si cariera. Suntem dedicati si incurajam invatarea continua si luarea de decizii. Iar acestea nu sunt simple afirmatii corporatiste, ci reflecta experientele autentice ale colegilor nostri.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024