Gratis

Relationship Manager SME @ ING Office Zalau

ING BANK ROMANIA

Candidatul Ideal

Rol deschis la ING Office Zalau

Dacă știi despre tine că:

Ai studii superioare în domeniul economic și cunoștiințe de analiză financiară;
Îți este familiar domeniul bancar și ai experiență anterioară de minim 2 ani într-o poziție similară;
Îmbini lucrul în echipă cu atingerea obiectivelor individuale;
Ești orientat către clienți și entuziasmat de orice proces de vânzare sau negociere;
Ai un nivel bun de cunoaștere a limbii engleze.

Vino în echipa ING Office! Te așteaptă:

Experiențe de învățare centrate pe competențe precum negociere și comunicare;
O organizație orientată către clienți și pasionată de idei îndrăznețe;
Colegi veseli și ambițioși, gata oricând să te ajute.

Descrierea jobului

Misiunea ta:
Să fii un ambasador al produselor și serviciilor ING Bank, destinate segmentului SME.

Ce vei face în acest rol?

Vei promova produsele și serviciile ING Bank, dedicate segmentului SME;
Vei îndeplini obiectivele de afaceri agreate și vei reprezenta brandul ING pe piața locală;
Vei iniția și vei dezvolta relația cu companiile din segmentul SME;
Vei oferi consultanță, suport vânzare și post-vânzare clienților;
Vei urmări schimbările din piață și te vei documenta continuu despre piața bancară.

Descrierea companiei

Descoperă ING Bank Romania

ING crede într-o lume în care fiecare poate crește și progresa în felul său. Acest lucru se reflectă în sloganul nostru global, "do your thing", în faptul că noi credem în autonomia angajaților noștri. Cu această autonomie garantată, ne așteptăm ca oamenii să fie implicați și să sprijine activitatea pe care o desfășurăm, având în centru clienții, partenerii, dar și compania.
Să lucrezi în ING înseamnă să fii înconjurat de oamenii energici, ambițioși, prietenoși și respectuoși: specialiști talentați care își asumă responsabilitatea și autonomia de a transforma planurile în acțiuni concrete. Suntem mereu curioși, ne adaptăm schimbărilor și căutăm constant modalități mai bune de a face lucrurile să se întâmple.
Cu 30 de ani de activitate în România, ING Bank s-a afirmat prin pionierat în privința modului modern de a face banking în piața bancară locală. Tehnologia și inovația se află la baza activității noastre, ceea ce face ca produsele ING să fie relevante pentru viața și afacerile clienților noștri.

ING Bank România este singura bancă cu o creștere organică din top 10 bănci locale după active, fără achiziții de portofolii de clienți sau alte bănci. ING Bank România este o bancă universală cu peste 1,8 milioane de clienți din trei segmente de business: persoane fizice (retail), companii IMM-uri & Mid-Corporate și Wholesale Banking.

Vino alături de noi!

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024