Gratis

RELATIONSHIP MANAGER IFN

GI GROUP STAFFING COMPANY SRL

Candidatul Ideal

Gi Group România recrutează RELATIONSHIP MANAGER pentru partenerul său din domeniul IFN, o persoană responsabilă care să promoveze produsele și serviciile financiare ale grupului destinate segmentului persoanelor juridice.

CERINȚE:
  • Absolvent studii superioare (preferabil profil finanțe-bănci / economic);
  • Experiență în activitatea de creditare persoane juridice într-o bancă comercială sau într-un IFN minim 2 ani;
  • Abilități de vânzător hunter (foarte bune abilități de prospectare și de identificare a potențialilor clienți);
  • Cunoașterea mediului de afaceri local și deținerea unui sistem relațional foarte bine dezvoltat în vederea obținerii de recomandări;
  • Orientare spre nevoile clientului;
  • Perseverență în atingerea obiectivelor;
  • Foarte bune abilități de comunicare și prezentare;
  • Inițiativă;
  • Abilități de intraprenor;
  • Reprezintă un mare avantaj dacă ati mai vândut produsul de scont.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
  • Cunoașterea și promovarea produselor din portofoliu;
  • Prospectarea pieței în vederea atragerii de clienți noi în portofoliu;
  • Vizitarea clienților și a potențialilor clienți;
  • Consilierea financiară a clienților și a potențialilor clienți.

BENEFICII:
  • Bonusuri motivante corelate cu performanțele obținute;
  • Mașină de serviciu;
  • Tichete de masă 35 Lei / zi lucrătoare;
  • Prime de sărbători (Paști, Crăciun) și evenimente (8 Martie, 1 Iunie);
  • Tichete de vacanță (în funcție de realizările companiei);
  • Asigurare medicală privată la Allianz Țiriac;
  • Zi liberă pentru ziua de naștere;
  • Pauza de masă inclusă în programul de muncă;
  • Instruire continuă.

We #changelives! Jobul tău este munca noastră și o facem cu pasiune, implicare și responsabilitate. Suntem #Morethanwork și de aceea punem oamenii în centrul soluțiilor și valorilor noastre.

Ne mândrim cu o echipă unită, pasionată de activitatea pe care o face și dornică să învețe permanent. Oamenii Gi Group Holding cred cu tărie că munca lor ar trebui să fie concentrată pe a crea valoare pentru oameni și companii, oferindu-le soluții simple și clare.

Cu prezență directă și prin parteneriate strategice în 57 de țări, operăm în Europa, APAC și America. Având peste 6.700 de colegi în întreaga lume, cu soluții și expertiză într-o gamă completă de industrii și sectoare, suntem capabili să oferim servicii specializate valoroase, atât clienților internaționali, cât și locali.

Astfel, Gi Group Holding este unul dintre liderii globali de servicii integrate de resurse umane și are ca scop evoluția pieței muncii prin crearea de valoare sustenabilă, socială și economică, subliniind valoarea personală și socială a muncii.

Clasați la nivel global drept una dintre cele mai mari firme de recrutare de personal de către Staffing Industry Analysts, suntem, de asemenea, un membru corporativ global al Federației Mondiale a Ocupării Forței de Muncă.

Găsește-ți locul de muncă potrivit în întreaga lume cu Gi Group Holding!

Vrei să afli mai multe despre Gi Group Holding și ce putem face pentru tine? Contactează-ne!

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024