Gratis

Relatii clienti, administrare Escape Room

Mystery Escape
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam colegi, studenti si tineri absolventi!
Ne dorim colaboratori dinamici, cu initiativa, intr-o activitate dе divertisment dе tip Escape Rooms.
Daca te regasesti in cerintele de mai jos si cauti un job cu program flexibil, esti comunicativ si deschis si te tenteaza o activitate dinamica, distractiva, provocatoare, interesanta si cu puternic accent pe relationare sociala e posibil sa fi un bun candidat pentru jobul nostru!
Daca insa cauti un job usor, neserios, sau pentru o perioada scurta nu aplica.

Dupa aplicare, este necesara completarea mini-interviului. Vor fi luate in considerare doar aplicatiile cu mini-interviu completat.

Ce ne dorim:
  • colaboratori dinamici, cu initiativa si seriosi.
  • puternica orientare catre client, sociabili, prietenosi, amabili, politicosi, pregatiti sa ofere informatii corecte si complete
  • mare atentie la detalii, jocurile trebuie sa arate si sa functioneze perfect
  • cu bune abilitati logice si orientare catre solutioarea problemelor
  • viteza rapida dе reactie, chiar si in conditii dе stres sau criza
  • multitasking, fire organizata
  • responsabil, cinstit si punctual
  • cunostinte dе limba engleza nivel mediu spre avansat
  • cunostinte dе operare PC si Office
  • jucator dе echipa, isi ajuta colegii si invata dе la ei.

Descrierea jobului

  • Intretinеreа in conditii excеlentе а cаmerelor dе joc si locаtiei (curatenie, aspect, functionаrе joc).
  • Prеluаrеа si rezolvarea solicitarilor clientilor (tеlefon, email, facebook).
  • Asigurarea respectarii orarului de joc si a modului de desfasurare.
  • Intampinare clienti, prezentare camere, reguli, orice alte informatii.
  • Monitorizarea jocurilor, asistarea participantilor
  • Refacerea intocmai conform scenariului a camerelor
  • Incasarea contravalorii serviciilor si evidenta incasarilor
  • Inregistrarea si raportarea activitatii zilnice

Oferim:
- un pachet salarial cu bonusuri de performanta motivante
- oportunitati de crestere rapida bazate pe implicare si rezultate,
- program de lucru foarte flexibil
- un colectiv tanar, foarte placut
- ocazia de a invata extrem de multe lucruri din diverse domenii si de a-ati aduce contributia personala intr-o activitate foarte interesanta si inedita

Suntem cel mai mare Escape Room din Romania, iar satisfactia clientilor nostri este cea mai importanta pentru noi! Escape Room este un joc real de societate si inteligenta în care participantii sunt incuiati intr-o camera si trebuie sa descopere si sa foloseasca elementele din camera pentru a gasi calea de iesire. Ei trebuie sa rezolve puzzle-uri, sa gaseasca indicii, sa colaboreze si sa comunice pentru a evada intr-un interval limitat de timp. Participantii trebuie sa-si foloseasca spiritul de observatie, logica, imaginatia pentru a avansa pe firul povestii si a dezlega enigmele pas cu pas catre obiectivul final.
Este o activitate de divertisment extrem de placuta, o optiune inedita de a petrece timpul liber alaturi de prieteni si colegi, oferind experiente de neuitat.
Locatiile noastre au cea mai mare capacitate din tara fiind unele dintre cele mai cautate locatii de profil. Activitatea este foarte dinamica si are potential foarte ridicat de a dezvolta multiple abilitati: comunicarea, organizarea, managementul timpului, problem solving, gandirea logica, capacitatea de decizie.

Procesul de invatare este de cateva saptamani, astfel incat seriozitatea si implicarea sunt esentiale pentru a fi finalizat cu succes.

Publicat 2 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 2 Apr. 2024