Gratis

Reglor la masini de injectare

NOVAPAX ROMANIA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii medii tehnice: liceu tehnic, școală profesională;
  • Cunoștințe opreare calculator;
  • Simț tehnic, atenție la detalii;
  • Bun organizator și bun coechipier;
  • Experiența ca reglor mașini de injectare mase plastice este binevenită;
  • Capacitate și dorința de a învăța în cazul persoanelor care au mai puțină experiență;
  • Disponibilitate de a lucra în schimburi, de luni până vineri;
  • Cunoștințe minime de limba englez constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • Reglează mașinile de injecție mase plastice și încarcă programele de execuție;
  • Montează matrițele pe mașinile de injecție mase plastice;
  • Asigură alimentarea posturilor;
  • Completează fișele de urmărire a producției;
  • Urmărește menținerea parametrilor de injecție pentru asigurarea producției calitative;
  • Coordonează și organizează operatorii din schimb, raportează și predă schimbul.

Ceea ce îți oferim:
# mediu de lucru profesionist;
# posibilitatea de a evolua;
# salariu corespunzător și bonus lunar;
# tichete de masă, decont transport public;
# voucher de vacanță;
# asigurare medicală privată;
# zile de concediu de odihnă suplimentare- în funcție de vechime, ziua de naștere- zi liberă;
# prime de sărbători.

Producator de piese injectate din mase plastice pentru industria auto.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024