Gratis

Reglor injectie mase plastice

ELBA SA

Candidatul Ideal

  • Studii medii tehnice
  • Minim 2 ani experienta in reglarea utilajelor de injectie mase plastice
  • Disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi
  • Constituie avantaj experienţa de lucru în industria de automotive
  • Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu de producție rapid și de a respecta termenele limită
  • Atenție la detalii și abilități de rezolvare a problemelor

Descrierea jobului

Compania noastră caută reglori injectie mase plastice cu experiență pentru a se alătura echipei noastre de producție. Candidatul ideal va fi responsabil pentru reglarea și menținerea mașinilor de injectat mase plastice pentru a produce piese de calitate superioară într-un mediu de producție rapid.
Responsabilități:
  • Reglarea mașinilor de injectat mase plastice pentru a produce piese de calitate superioară
  • Efectueaza operatiunile necesare schimbarii matritelor, reglarii masinilor de injectie mase plastice, reglarea parametrilor de injectie si se asigura de functionarea corespunzatoare a utilajelor
  • Completeaza documentatia tehnica
  • Identificarea și remedierea problemelor de producție
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și de siguranță
  • Lucrul în echipă cu operatorii de mașini și cu personalul de producție pentru a îndeplini obiectivele de producție

Beneficii:
  • Salariu de incadrare
  • Tichete de masa in valoare de 40 lei/ zi
  • Spor de noapte 25%
  • Prime de sarbatori
  • Bonus de productie pana la 8% din salar.
  • Bonus de recomandare 500 lei
  • Al 13-lea salar (se acorda in 2 transe)
  • Transport gratuit pe anumite rute
  • Asigurare private de sanatate
  • Acces la formare profesionala specifica domeniului automotive
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu de producție modern și bine echipat
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în cadrul companiei
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic
Dacă sunteți o persoană motivată, cu experiență în reglarea mașinilor de injectat mase plastice și doriți să vă alăturați unei echipe de producție de succes, vă rugăm să aplicați la această poziție.

CINE SUNTEM ? ELBA este societate privată pe acţiuni, cu capital integral românesc avand ca obiect de activitate proiectarea, productia si comercializarea corpurilor si sistemelor de iluminat. Cu un sediu nou, modern, construit in Parcul Industrial Freidorf, cu un număr de peste 800 de angajaţi, si o vechime de peste 100 de ani pe piaţa românească, ELBA este o firmă de nivel european care isi propune să participe la ameliorarea calității vieții de zi cu zi, printr-un proces de inovație continuă, dezvoltând soluții de iluminat în armonie cu necesitățile viitoare, conferind siguranță și calitate în baza unor alternative prietenoase față de mediul înconjurător și militând activ pentru protecția acestuia. CU CE NE OCUPĂM ? Prin continua dezvoltare a resursei umane şi a tehnologiilor aplicate, ELBA se menţine pe poziţia de lider in domeniu, oferind clienţilor săi: - corpuri de iluminat pentru industria de automotive (faruri, lampi, semnalizatoare, etc ) - corpuri de iluminat generale indoor si outdoor (pentru aplicatii industriale, administrative, ornamentale, de siguranta, care utilzeaza lampi fluorescente, cu sodiu, cu leduri etc.); - matriţe, scule si dispozitive; - servicii complete (proiectare, execuţie, modernizare si întreţinere) pentru sisteme de iluminat interior, exterior sau stradal. Calitatea produselor si serviciilor este certificată de sistemele de calitate si mediu implementate: ISO IATF/ VDA precum si de încercările efectuate în laboratoarele proprii (fotometric, chimic, electromecanic) acreditate de Reţeaua Naţională de Auditori de România. CE VĂ OFERIM ? Mai mult decât un job – o CARIERĂ. Fiind o societate care proiectează, produce şi comercializează produse într-o gamă foarte variată, activităţile dezvoltate în cadrul societăţii vă permit să alegeţi şi să vă dezvoltaţi o carieră pe măsura potenţialului dumneavoastră.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 21 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024