Gratis

Regional Sales Manager

SC GAMA & GAMA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- studii superioare finalizate
- experienta pe o pozitie similara, minim 5 ani
- cunostinte excelente de operare PC MSOfiice
- abilitati excelente de comunicare , negociere, organizare,conducere, coordonare
- persoana autonoma, analitica, responsabila si orientata spre rezultate
- persoana capabila sa ia decizii sub presiune

Descrierea jobului

Realizarea obiectivului cantitativ/ valoric aferent zonei
Gestionarea si dezvoltarea parteneriatelor existente
Deschiderea de noi parteneriate cu clientii potentiali
Raportarea datelor din zona alocata

SC Gama&Gama SRL produce si comercializeaza bauturi racoritoare, bauturi energizante, apa de masa, produse alimentare de baza (gris din grau, faina din grau, malai grisat), precum si hrana pentru animale.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024