Gratis

Regional Manager

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Ce cautam la tine?
  • Experienta de minim 2 ani in Vanzari si Coordonare de echipe;
  • Experienta anterioara in domeniul financiar bancar si nonbancar, asigurări;
  • Experienta in industria creditului de cosnum;
  • Disponibilitate pentru deplasari pe teren;
  • Abilitati de operare PC (Word, Excel, Powerpoint);
  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Fire proactiva, care preia initiativa;
  • Abilitati de organizare si planificare;
  • Orientare catre atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

Ce urmeaza sa faci?
  • Recrutarea, coordonarea si controlul echipei;
  • Indeplinirea obiectivelor lunare de vanzare si colectare;
  • Organizarea si controlul activitatilor echipei;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliul alocat;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti;

Ce iti oferim ?
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Masină de serviciu;
  • Voucher de ziua ta;
  • Pachet beneficii ce crește o data cu vechimea;
  • Salariu fix si bonusuri lunare de performanta;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Programe de training si dezvoltare personala;
  • Posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei;
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.