Gratis

REFERENT RESURSE UMANE

SC Rikko Steel SRL

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa nostra daca ai:
Studii medii sau superioare – profil juridic, economic, psihologic - constituie avantaj;
Curs inspector resurse umane constituie avantaj
Cunostinte de operare MS Office (Word, Excel);
Promptitudine, atentie la detalii;
Orientat spre actiune si flexibilitate;
Rigurozitate în realizarea sarcinilor;
Capacitatea de a lucra cu termene limita;
Capacitatea de a lucra eficient in echipa;
Discretie, initiativa, corectitudine si punctualitate;
Atitudine pozitiva si fire comunicativa.

Descrierea jobului

Cu ce se va ocupa viitorul nostru/noastra coleg/a:
Asigură procesul de recrutare și selecție pentru posturile vacante;
Gestionează dosarele de personal;
Întocmește documente specifice departamentului HR (contracte de muncă, acte adiţionale, decizii de încetare, note de lichidare, decizii de suspendare,etc);
Realizează diverse rapoarte specifice administrării de personal;
Întocmește adeverinţe şi alte documente solicitate de salariaţi;
Asigură respectarea procedurilor interne ale companiei în domeniul resurselor umane;
Planifică evaluările anuale.

Suntem o companie cu experiență de peste 15 ani, având dublă-specializare: fasonarea oțelului beton, în fabrica proprie și distribuția materialelor de construcții, în special soluții pentru termo și hidroizolații profesionale.
Viziunea noastră este ca Rikko Steel să fie prima alegere pentru cei ce își doresc să pună baza unui nou imobil/proiect, asigurându-se de faptul că are alături un partener de încredere, care se bazează pe profesionalism, respect și performanță.
Suntem orientați spre consolidarea unui climat organizațional sănătos și propice pentru dezvoltarea profesională și personală a fiecărui angajat.

Echipa Rikko Steel este ambiţioasă, dinamică și focusată spre rezultate sustenabile.

Dacă doreşti să faci parte din echipa noastră de succes nu ezita să aplici pentru acest job.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024