Gratis

REFERENT RESURSE UMANE

MARISTAR COM SRL

Candidatul Ideal

Full time
Locatia: București, Sector 1, Sos.Nordului, 62D
Activitatea se desfasoara exclusiv la sediul firmei.

  • Experienta minim 3 ani pe un post similar;
  • Cunostinte solide de legislatia muncii;
  • Atestat Inspector Salarizare/ Inspector Resurse Umane;
  • Bune cunostinte privind operarea in Registrul General de Evidenta al Salariatilor;
  • Experienta relevanta intr-un soft de salarizare;
  • Cunostinte foarte bune MS Office;
  • Aptitudini de planificare şi organizare;
  • Foarte bune abilitaţi de comunicare;

Descrierea jobului

Activitatea se va desfasura exclusiv la sediul firmei.
  • Centralizarea și gestionarea concediilor si a pontajelor;
  • Calcularea drepturilor salariale conform pontajului, contractelor de muncă, a politicii firmei şi legislaţiei în vigoare;
  • Mentinerea relatiei cu serviciile externalizate si institutiile statului;
  • Intocmirea si verificarea listelor de plati pentru salarii;
  • Calculeaza popririle si le inregistreaza
  • Intocmeste si transmite declaratiile 112 si 100.
  • Actualizeaza in permanenta modificarile legislative in cadrul programului de salarizare
  • Intocmirea si gestionarea dosarelor de personal ( contracte, acte aditionale, fisa postului, adeverinte);

Maristar Com a devenit renumită în domeniul construcțiilor civile, rezidențiale, dar și în infrastructură și lucrări de geniu civil.
În prezent, cele mai importante proiecte de infrastructură în care este implicată compania, au o valoare de peste 130 de milioane de lei.
Continuăm să ne extindem pe segmentul de infrastructură, având experiența tehnică pentru a derula proiecte complexe cum sunt cele de reabilitare și construcție de poduri.
La inceputul anului 2024 am lansat cea mai mare investiție, un nou proiect rezidențial major, pe un teren de aproape 6,5 hectare achiziționat recent în municipiul Ploiești, județul Prahova, evaluat la 120 millioane de euro.
Maristar Com S.R.L. a derulat peste 130 de proiecte civile, industriale și de infrastructură, are peste 200 de angajați și o flotă cu peste 100 de utilaje și instalații.

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024