Gratis

Referent Ofertare

UBIX ON DEMAND S.R.L.

Candidatul Ideal

- Experiență în ofertare
- Abilități de comunicare și negociere.
- Diploma de inginer în domeniul ingineriei termice, mecanice sau echivalent.

Descrierea jobului

Firma instalatii sanitare si termice angajeaza personal ofertare.
Responsabilitati:
- Elaborarea și întocmirea ofertelor tehnice și comerciale pentru proiecte de instalatii termice și sanitare.
- Studierea cerințelor și specificațiilor proiectelor pentru a elabora soluții tehnice optime.
- Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura respectarea termenelor și calității ofertelor.
- Participarea la întâlniri și discuții tehnice cu clienții pentru a identifica nevoile și cerințele acestora.

Cu peste 15 ani de experiență în instalații termice și sanitare, și cu o echipă de instalatori profesioniști gata să răspundă oricărei urgențe, AloDa este locul perfect și sigur unde poți solicita o programare, chiar și în regim de urgență. Prin ce ne diferențiem? Instalatorii noștri nu sunt simpli instalatori, ci persoane atent testate și verificate de către inginerii și specialiștii AloDa, cu scopul de a presta servicii la cel mai înalt nivel, în condiții de siguranță și cu cele mai performante aparaturi.

Misiune

Misiunea noastră este să îți facilităm accesul la serviciile de instalații termice și sanitare cu un singur click, fie că ești persoană fizică sau ești reprezentantul unei asociații de proprietari.

Viziune

Construim o platformă cu experți în instalații, pentru că ne dorim ca problemele locuinței tale să devină, simplu și rapid, rezolvarea noastră.

Valori

Transparenta Siguranta Experienta Profesionalism

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024