Gratis

Referent marketing

MAVIPROD S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Absolvent(ă) de studii medii/superioare.
  • Integritate și eficiență profesională.
  • Persoană sociabilă, capacitate de integrare în echipă.
  • Cunoștințe avansate de utilizare MS Office (Excel, Word, Power Point, etc).
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu/avansat.
  • Atitudine proactivă, bune abilități de comunicare și relaționare.
  • Creativitate, ingeniozitate, flexibilitate în gândire.
  • Experiența în marketing nu este obligatorie, însă constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Promovare pe rețelele de socializare (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube) și participare activă la crearea de conținut.
  • Derularea campaniilor de marketing.
  • Supervizarea de creare printuri (reviste, broșuri, cataloage, afișe, flyere, bannere).
  • Ține legătura cu departamentul de grafică.
  • Cercetare de marketing, analiză de piață și de produs.
  • Colaborează la implementarea politicilor de marketing, la promovarea companiei și al produselor prin toate mijloacele specifice (pagină Web, pagină de Social Media, Newsletter, materiale promoționale).
  • Participă activ la rezolvarea sarcinilor echipei.
  • Gestionează relațiile cu agențiile de publicitate, agențiile media, tipografii.
  • Participă la conceperea și implementarea planului de marketing precum și la analizarea rezultatelor.
  • Inițiere și organizare de evenimente pentru promovarea imaginii companiei (târguri, expoziții, seminarii prezentare produs etc.)
  • Ține strâns legătura cu magazinele din țară și se ocupă de informarea acestora cu privire la modul de amenajare a produselor, semnalistică..etc
Beneficii:
  • Mediu de lucru plăcut și competitiv, alături de colegi tineri și dinamici.
  • Suport continuu pentru creșterea profesională.
  • Pachet salarial atractiv, incluzând tichete de masă.

MAVIPROD este acționarul majoritar al IRUM Reghin și are o experiență de aproape 30 de ani. Deține în prezent o rețea națională de magazine cu peste 17 locații de desfacere, oferă servicii de asistență tehnică 24/7 pentru utilaje agricole și forestiere și deține puncte de lucru în Ungaria și Republica Moldova. Comercializează piese și componente, anvelope, articole pentru casă și grădină, articole fitosanitare, de bricolaj, etc..

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024