REFERENT FACTURARE

SC KOBER SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Studii medii economice
-Cunostinte bune de operare MS Office (Excel,Word); SAP- avantaj
-Persoana ordonata si responsabila, avand o gandire analitica;
-Abilitatea de a lucra cu termene limita.

Descrierea jobului

Operatiuni SAP, casierie, facturare, gestionare instrumente de plata, justificare acordare discounturi.
Program: PART TIME

Oferim:
-un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune
- posibilitati de dezvoltare profesionala
- salariu corect, adaptat nivelului de responsabilitate si experientei
- tichete de masa, 20 lei/zi
​Alte beneficii:
-Prima de Paste si Craciun
-asigurare medicala privata care acopera servicii medicale atat din domeniul privat cat si public
-decontare transport
-alte beneficii conform Contractului Colectiv de Munca incheiat la nivel de unitate

RECRUTAM DIN jud. ARGES

Nota de informare privind datele cu caracter personal
Prin transmiterea CV-ului dvs., intelegem ca sunteti de acord ca datele dvs. personale incluse in acest document, sa fie prelucrate de biroul de resurse umane al SC KÖBER SRL in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitiile publicate pe acest site.
SC KÖBER SRL isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs.In cazul in care profilul dvs. nu se califica pentru o selectie la o pozitie la care ati aplicat, datele dvs. personale vor fi pastrate doar pana la finalizarea procesului de recrutare, pentru o perioada de maxim 3 luni, conform politicii noastre de retentie a datelor candidatilor. Aceasta politica nu exclude sansa dvs. de a aplica la orice alta pozitie devenita disponibila și anuntata pe site-urile de recrutare.

A fost prima companie privata producatoare de lacuri si vopsele din Romania, fondata in 1990 de inginerul Aurel Köber. Astazi, Köber este furnizorul national de vopsele si rasini pentru piata produselor decorative si industriale.

Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 19 oct. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos