Gratis

Referent de aprovizionare

Long Life Art S.R.L.

Candidatul Ideal

-persoana organizata cu bune abilitati de comunicare ,implicata,proactiva cu experienta in aprovizionare
-spirit de observatie, dinamism, gandire comerciala, eficienta;
- excelente abilitati de utilizare a computerului (Word, Excel), engleza minim nivel mediu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- monitorizeaza si asigura in permanenta aprovizionarea cu marfuri, materii prime si materiale pentru activitatea societatii pe baza necesarelor de aprovizionare si a stocurilor existente
- intretine relatiile cu furnizorii, identifica si dezvolta relatii noi
- asigura logistica activitatii de achizitii - import marfa prin gestionarea relatiilor existente cu furnizorii interni si externi (comenzi de produse, monitorizarea livrarilor, verificare preturi achizitie, solutionarea neconformitatilor, etc);
- supravegheaza si gestioneaza inventarul stocului de marfa;
-participa la receptia produselor aprovizionate
- reanalizeaza si reevalueaza furnizorii permanent si prospecteaza piata de profil in cautarea de noi furnizori si oferte care sa satisfaca cerintele societatii;
- organizeaza selectii de oferte pentru produsele si serviciile care sunt cuprinse in aria de achizitie a departamentului;
- intocmeste un grafic de control si monitorizeaza periodic daca activitatea de achizitie se desfasoara conform procedurilor in vigoare
-concepe impreuna cu managerul general strategiile comerciale prioritare in vederea atingerii target-urilor stabilite;
- transmite catre sef birou marketing raportarile (saptamanale, lunare) privind vanzarile, planul de actiune pentru cresterea vanzarilor, furnizorii noi etc.

Clinica medicala cardiovasculara este o companie medicală privată înființată recent. La Clinica ne ghidăm pașii pe un scop foarte bine stabilit - acela de a acorda servicii medicale accesibile și de cea mai bună calitate pacienților noștri, confortul și satisfacția acestora fiind primordiale pentru noi. Ne bazăm pe valori cheie precum performanță și respect, ne dorim atingerea celui mai inalt nivel de profesionalism în domeniul medical și câștigarea încrederii fiecărui pacient care alege serviciile oferite de clinica. În drumul spre o relație perfectă cu pacienții, funcționăm pe principii strâns legate de oferirea celor mai bune servicii fiecărui pacient și luăm în calcul valorizarea celor mai bune sisteme de asistență medicală in cardiologie.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024