Gratis

Referent/Casier

SMITH & SMITH SRL

Candidatul Ideal

Ne dorim sa te avem in echipa, daca:
- ai minim studii medii;
- ai cunostinte de operare PC;
- iti place sa lucrezi cu clientii;
- esti disponibil pentru deplasari in Agentiile Smith&Smith din Bucuresti.

Descrierea jobului

- vei efectua servicii de plati in lei si valuta, remiteri de bani, MoneyGram, plati facturi, schimburi valutare.

Beneficii:
- pachet salarial personalizat:salariu fix, bonusuri din vanzari, bonuri de masa, prime si alte sporuri specifice deplasarilor;
- pachet servicii medicale;
- pregatire profesionala periodica.

Smith & Smith este cea mai veche institutie de plata din Romania, cu o traditie de peste 23 ani avand o echipa de peste 200 de salariati si peste 75 de Agentii proprii in toata tara.
Ne-am castigat o cota importanta de piata prin seriozitate, profesionalism si responsabilitate.
Promovam servicii de transfer de bani in numerar atat in tara cat si in stranatate alaturi de partenerii nostril fiind prezenti in peste 200 de tari.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024