Gratis

Redactor departamentul Externe Prima TV

Grupul Clever, pentru PRIMA TV

Candidatul Ideal

  • cunostinte de baza de politica externa ;
  • experienta anterioara in televiziune prezinta un avantaj;
  • cunostinte avansate de limba engleza;
  • cunoasterea limbii franceze sau a unei alte limbi straine prezinta un avantaj;
  • abilitati de comunicare si relationare;
  • curiozitate, dorinta de a cunoaste, de a documenta informatiile primite.

Descrierea jobului

  • redactare stiri si materiale de politica externa;
  • documentare permanenta;
  • abilitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa;
  • capacitatea de mobilizare si de a face fata presiunii domeniului in care activeaza;
  • ofera suport colegilor in perioadele aglomerate, de concedii.

Descrierea companiei

Motto-ul nostru: "A ÎNDRĂZNI ÎNSEAMNĂ A FACE!"

Grupul Clever este unul dintre cei mai importanți jucători din piața media românească, în portofoliul complet al acestuia intrând 11 canale TV (PRIMA TV, LOOKSPORT +, LOOKSPORT, LOOKSPORT 2, LOOKSPORT 3, LOOK 4K, PROFIT.RO, AGRO TV, CINEMARATON, COMEDY EST, CINE EST) și 6 site-uri (servuscluj.ro, looksport.ro, lookmedica.ro, agro-tv.ro, profit.ro, primatv.ro).
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024