Gratis

Recrutor

JOBZZLE CONNECT S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm un explorator talentat, cu abilități excelente de comunicare și negociere, capabil să ghideze cu pricepere printr-o lume de oportunități și să aducă la lumina talentele ascunse ale pieței muncii.

Experiență anterioară în domeniul recrutării sau headhunting-ului este preferată, dar nu este obligatorie. Suntem deschiși să oferim training și suport pentru candidații fără experiență.
Abilități puternice de comunicare și persuasiune, cu capacitatea de a construi rapid relații profesionale solide.
Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient sarcini multiple și priorități într-un mediu dinamic.
Abilități excelente de negociere și rezolvare a problemelor, cu o înțelegere clară a cerințelor postului și a așteptărilor clienților.
Cunoștințe solide de limba română, maghiară și engleză, atât în scris, cât și în vorbire.
Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termene limită.
Atitudine proactivă și orientată spre rezolvarea problemelor, cu un simț puternic al inițiativei și al responsabilității.
Flexibilitate și adaptabilitate la schimbări și la cerințele diferitelor industrii și sectoare de activitate.

Descrierea jobului

Identificarea și contactarea proactivă a profesioniștilor talentați pentru a-i recruta pentru pozițiile disponibile
Utilizarea rețelelor de profesioniști și a altor resurse pentru a identifica candidați potențiali, inclusiv căutarea activă pe platforme online și offline.
Înțelegerea nevoilor și cerințelor specifice ale clienților și găsirea candidaților potriviți pentru a răspunde acestora.
Evaluarea calităților și competențelor candidaților și realizarea unei evaluări inițiale a potențialului lor de a se potrivi cu cerințele postului și cu cultura organizațională a clientului
Menținerea unor relații profesionale solide cu candidații și clienții pentru a dezvolta și menține o rețea de talente solidă și loială.

Această poziție oferă o oportunitate excelentă pentru cei pasionați de identificarea și atragerea talentelor și care doresc să își construiască o carieră în domeniul recrutării. Oferim un mediu de lucru stimulativ, formare continuă și oportunități de creștere profesională în cadrul organizației.

Îți mulțumim că ai dedicat timp să explorezi această oportunitate cu noi! Dacă te simți pregătit/ă să fii parte din echipa noastră ,aplică acum! Așteptăm cu entuziasm să primim candidatura ta pe site-ul nostru http://www.jobzzle.com și să începem această aventură împreună!
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024