Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Recrutor & Manager de cont TikTok

ANT EVENTS INTERNATIONAL S.R.L.
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce căutăm mai exact?
  • O persoană pasionată, care să cunoască conceptul de live de pe TikTok.

Ce dorim de la tine?
  • Să cunoști platforma TikTok și regulile de bază cerute de aceasta;
  • Să fii o persoană pozitivă cu dorință de perfecționare;
  • Cunoașterea limbii române este obligatorie, iar alte limbi străine reprezintă un beneficiu;
  • Să fii o persoană motivată, să poți lucra atât singură, cât și în echipă;
  • Să fii o persoană comunicativă și să ajuți la dezvoltarea echipelor;

Descrierea jobului

  • Să fii în căutarea persoanelor cu potențial sau dorința de perfecționare pe platformă;
  • Să le oferi sfaturile și cerințele ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀necesare pentru îmbunătățirea conținutului de live (sfaturi oferite de noi);
  • Să îndeplinești cerințele de recrutare necesare și să fii o persoană implicată.
  • Să fii o persoană comunicativă.

Nu ezita să aplici pentru a primi toate informațiile și să îți răspundem la eventualele întrebări!

Ce oferim?
Este un job full remote, cu program flexibil și bonusuri atractive.

Ant Live Agency este în căutare de Recrutor pentru identificarea creatorilor de conținut de pe TikTok.

Cine suntem noi?
Ant Live Agency este o agenție de live management care se ocupă cu gestionarea utilizatorilor TikTok, dar și îmbunătățirea conținutului de live.
Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.