Gratis

RECEPTIONIST

Asociatia Club Sportiv Aqua Sport Citius Bucuresti
2 poziții

Candidatul Ideal

Te caracterizează energia pozitivă, zâmbetul natural și vrei să te alături unei echipe tinere și dinamice? Clubul Sportiv Aqua Sport București caută coleg/colegă pentru recepție! Te așteptăm în echipa noastră!

Cum poți aplica? Alege varianta potrivită pentru tine:

1. contactează-i telefonic direct pe colegii noștri din locația care prezintă interes pentru tine:
Bazin Aqua Sport Persepolis (Aviatiei sector 1)- 0733.125.581 - Virginia Gioantă (Manager)
Bazin Aqua Sport 311 (Dr. Taberei – Ghencea sector 6) - 0722.402.430 - Marina Mereanu (Manager)

sau

2. trimite-ne cv-ul tau și o poză pe adresa de e-mail angajari@aqua-sport.ro

sau

3. aplică aici, direct în aplicația ejobs

Te asteptăm în echipa noastră!

Candidatul ideal
– Orientare către client, amabilitate;
– Atitudine pozitivă și prezență agreabilă;
– Abilități de comunicare și de lucru în echipă;
– Atenție la detalii și atenție distributivă;
– Cunoștinte de operare calculator, case de marcat, fax, copiator, scaner.

Descrierea jobului

– Întâmpinarea și direcționarea membrilor Clubului spre zonele lor de interes;
– Informarea membrilor Clubului cu privire la serviciile oferite (cotizații, program, instructori, facilități, etc.);
– Programarea si reprogramarea membrilor Clubului telefonic sau în recepție;
– Inregistrarea membrilor și administrarea corectă a bazei de date;
– Suport pentru organizarea evenimentelor speciale;
– Lucrul în schimburi.

Beneficii:
– carte de munca
– salariu atractiv
– traininguri si scolarizari de specialitate

În cei 14 ani de activitate am devenit cel mai mare club sportiv privat de natație din România, administrăm 4 bazine de înot în București - Aqua Sport Dante Aligheri (Titan), Aqua Sport Hamburg 195 (Titan), Aqua Sport 311 (Drumul Taberei - Ghencea), Aqua Sport Persepolis (Aviației), iar misiunea noastră este să cultivăm, prin sport în general și prin înot în mod special, dezvoltarea fizică, spirituală, socială și mentală a copiilor, familiilor și comunității; să găsim campionul din fiecare copil; să pavăm drumul fiecărui campion către performanță.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 28 Febr. 2024 Expiră 29 Mart. 2024