Gratis

Receptionist cabinet stomatologic, Iasi

BOOST-UP HR S.R.L.

Candidatul Ideal

Doriti sa faceti parte dintr-o echipa dinamica si sa contribuiti la oferirea unei experiente excelente pacientilor? Suntem in cautarea unui receptionist dedicat si orientat catre rezultate, pentru a se alatura echipei clientului nostru, in cadrul unei clinici stomatologice din Iasi.
  • foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
  • capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic si sub-presiune;
  • experienta anterioara in domeniul receptiei/front-pffice sau serviciilor oferite clientilor (de preferat);
  • orientare catre client si abilitatea de a prioritiza task-urile;
  • cunostinte de lucru PC: word, excel, email (outlook, gmail, etc);
  • punctualitate si atentie la detalii;
  • ideal, fara a fi obligatoriu: cunostinte de engleza sau germana.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • intampinarea pacientilor;
  • preluarea apelurilor telefonice, emailurilor si mesajelor;
  • coordonarea programului medicilor si pacientilor, asigurandu-se ca nu exista suprapuneri si ca programarile sunt gestionate eficient;
  • contactarea pacientilor pentru confirmarea programarilor;
  • colectarea platilor pentru serviciile stomatologice prestate si emiterea bonului fiscal;
  • oferirea de informatii legate de serviciile stomatologice oferite si programarea pacientilor in functie de nevoile lor, urgente sau consultatii;
  • preluarea si trimiterea coletelor prin curier;
  • se asigura ca zona de asteptare este curate, confortabila si bine intretinuta si anunta personalul responsabil de curatenie ori de cat ori este necesar.

Beneficii:
• Oportunitati de formare si dezvoltare profesionala;
• Mediu de lucru stimulative si colaborativ;
• Angajatii beneficiaza de gratuitatea serviciilor stomatologice oferite de catre cabinet, iar membrii familiei primesc 50% discount (dupa primele 6 luni);
• 21 de zile de CO / an;
• Teambuilding & Christmas Party;
• Posibilitatea unei mese calde contra-cost la sediul angajatorului.

Administrative:
• Mod de colaboare: contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
• Program de lucru in ture: 08:00 – 16:00, respectiv 14:00 – 22:00, alternativ (o zi dimineata, una dupa-amiaza).

Boost-Up HR specializes in helping organizations optimize their workforce to achieve their strategic objectives. Our suite of services includes talent management, organizational development, leadership coaching, organizational diagnosis, employee engagement and many more. Our team of seasoned HR professionals collaborates closely with clients to understand their unique needs and design bespoke solutions that align with their business objectives. By partnering with Boost-Up HR, organizations can be confident in their ability to cultivate a high-performing workforce, foster a strong company culture, and streamline HR processes.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024