Gratis

RECEPTIONERI SERVICE

PLUSAUTO SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

CUNSOTINTELE TEHNICE IN DOMENIUL AUTO REPREZINTA UN AVANTAJ
  • Persoană calmă, rabdătoare, cu atitudine pozitivă și proactiva;
  • Abilitati excelente de comunicare, socializare si relationare;
  • Dedicare pentru rezolvarea problemelor ridicate de clienţi;
  • Cunostinte de lucru cu Excel, Word, Internet, E- mail;
  • Orice experienta în sfera relaţiilor cu clienţii constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Informeaza clientii in legatura cu beneficiile produselor şi serviciilor, promovează serviciile oferite de catre companie;
  • Primeste si programeaza clientii ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄conform graficului de activitate, ofera informatii clientilor ;
  • Gestioneaza cu promptitudine solicitarile venite din partea clientilor;
  • Deschide fisa de lucru pentru autoturismele programate;
  • Efectueaza receptia fizica a autoturismului si predarea acestuia la finalul lucrarilor ;
  • Utilizeaza toate informatiile si resursele disponibile in scopul retinerii clientilor în reteaua Plusauto.

Va oferim:
  • salariu fix + tichete de masa;
  • bonus pentru implicare;
  • atmosfera de lucru prietenoasa; echipa tanara, ambitioasa si pozitiva;
  • training profesional pentru cunoasterea procedurilor de lucru;
  • stabilitate si posibilitate de promovare in grupul de firme.

Plusauto este dealer autorizat FORD si OPEL avand 4 complexe integrate, showroom-service-piese deschimb auto, in Craiova, Slatina, DT Severin. Totodata Plusauto face parte din grupul de firme ARHI DESIGN, PLUSHOTEL, PLUSAQUA, PLUSASIG, PLUSTELESOLUTIONS. Datorita serviciilor extraordinare, a experientei echipei de vanzari si service, a produselor performante PLUSAUTO s-a impus pe piata auto din intreaga Oltenie. Mediul de lucru este perfect pentru a oferii posibilitati de afirmare profesionala si personala, intr-un domeniu care a reinceput sa creasca si intr-o companie de mare prestigiu. Este dovedit de 25 de ani de experieneta si excelenta in domeniul auto. Vino si intra in marea familie Ford Plusauto!

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024