Gratis

Receptionera sala de fitness

Creatin Fitness
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane pozitive și entuziaste pentru a se alătura echipei noastre din calitate de Receptioneră la Sala de Fitness. Această poziție joacă un rol esențial în crearea unei atmosfere primitoare și plăcute pentru clienții noștri.

Descrierea jobului

Primirea și Îndrumarea Clienților:

Salutarea clienților cu un zâmbet cald și asigurarea unei prime impresii pozitive.
Furnizarea informațiilor despre serviciile oferite de sala de fitness.

Gestionarea Programărilor:

Înregistrarea și confirmarea programărilor clienților.
Asigurarea unei comunicări eficiente între departamente pentru a facilita programările și modificările.

Administrarea Documentelor:

Întocmirea și actualizarea dosarelor clienților.
Păstrarea evidenței plăților și a altor documente relevante.

Task-uri Specifice:

Deschiderea și închiderea clubului în conformitate cu programul stabilit.
Operarea sistemului din recepție pentru gestionarea programărilor și a altor activități administrative.
Gestionarea barului și a încasărilor asociate cu serviciile oferite de club.
Menținerea unei relații profesionale degajate și plăcute cu membrii clubului.
Oferirea de informații și sfaturi clienților cu privire la serviciile oferite și la activitățile desfășurate în club.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos.
Acces gratuit la facilitățile sălii de fitness.
Dezvoltare profesională și oportunități de avansare la functia de manager.

Dacă te regăsești în această descriere și ești pregătit(ă) să faci parte din echipa noastră, te invităm să aplici.

Safe Fitness, Happy you: Fiecare antrenament la CREATIN este conceput pentru ati oferi o stare de bine si siguranta. Nu exista intimidare, ci doar o atmosfera prietenoasa si suport reciproc.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 14 Mart. 2024 Expiră 13 Apr. 2024