Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

RECEPTIONER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in domeniu de minim 1 an
- Cunostinte limba engleza scris si vorbit
- Studii medii, de preferat calificare ca Receptioner Hotel
- Cunostinte operare PC(Windows, MS Office, Outlook)
- Cunostinte de utilizare a soft-ului de gestiune hoteliera Opera(constituie avantaj)
- Capabilitate de a lucra cu documente si bani
- Respectarea programului de lucru in ture de zi si de noapte
- Persoana comunicativa, vesela, dinamica, cu initiativa si capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului

- Primirea, consilierea si cazarea clientilor,intocmirea documentelor necesare cazarii, incasarea contravalorii serviciilor oferite
- Asigurarea serviciilor de cazare si rezervare pentru clientii hotelului la standardele stabilite
- Furnizarea de informatii clientilor privind natura serviciilor oferite de hotel, precum si efectuarea de rezervari
- Promovarea serviciilor si a imaginii hotelului, informarea clientilor, medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor

Hotelul New Montana, este un hotel de 4*, amplasat in centrul statiunii Sinaia.
Detine 177 de camere, 6 sali de conferinta, piscina semiolimpica incalzita, sauna, jacuzzi, sala de sport, restaurant, parcare,wi-fi.
Hotelul face parte din grupul Alexandrion Group.

Expirat
RECEPTIONER  -  HOTEL NEW MONTANA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles