Gratis

Receptioner service auto

AXM SERVICE

Candidatul Ideal

Acest job ti se potriveste daca ai:
• Experienta pe un post similar de minim 2 ani;
• Cunostinte tehnice auto la nivel avansat;
• Cunostinte de limba engleza la nivel de conversatie;
• Orientare catre client;
• Abilitati de comunicare,organizare, negociere si vanzare;
• Cunostinte solide de operare PC;
• Permis de conducere categoria B cu experienta in condus;
• Dorinta de a face cariera in domeniu, dorinta de perfectionare.

Descrierea jobului

Rolul job-ului:​
Raspunde cererilor primite telefonic sau direct de la clienti, ofera informatii adecvate si programeaza clientii la interventii;
Identifica problemele clientilor si le ofera consultanta in rezolvarea acestora propunand solutii tehnice;
Evalueaza problemele si estimeaza costurile de reparatie;
Completeaza fisele de receptie si comenzile de lucru pentru autovehicule;
Mentine legatura cu clientii si ii informeaza asupra stadiului lucrarilor;
Foloseste programul de gestiune pentru receptie marfa si emitere devize si facturi;

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Bonusuri extra-salariale in functie de rezultatele obtinute
Tichete de masa

AXM Service Dedicat BMW, str Mateiu Caragiale nr 35, sector 5 Bucuresti
axm-service.ro

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024