Gratis

Receptioner / Receptionera Parfumerie - Relatii clienti

ROMSCENT TRADING SRL

Candidatul Ideal

Daca esti pasionat de parfumuri si doresti sa lucrezi intr-un mediu proactiv si dinamic, alatura-te echipei noastre de vanzari si vei avea ocazia sa lucrezi alaturi de o echipa profesionista.

Daca iti doresti un loc de munca bine platit, intr-un mediu placut si un climat de lucru bazat pe respect si indeplinesti cerintele de mai jos, atunci vino sa ne cunoastem si sa discutam.

- esti o persoana riguroasa, constiincioasa si ai un simt ridicat al responsabilitatii;
- ai o prezenta placuta, limbaj ingrijit si orientare catre client;
- esti o persoana cu foarte bune abilitati de relationare;
- esti o persoana dornica de a acumula cunostinte noi si abilitate de a invata repede produsele;
- ai experienta in vanzari si cunoștințe în domeniul industriei parfumurilor (constituie un avantaj);
- ai abilități de operare a calculatorului.

Descrierea jobului

1. Intampinarea clientilor;
2. Cunoasterea amanuntita a produselor, promovarea si vanzarea acestora;
3. Consilierea clientilor in alegerea variantei optime (recomandarea produselor firmei tinand cont de cerintele clientului);
4. Pregatirea comenzilor online si coletarea acestora;
5. Gestiunea magazinului (verificare stoc, efectuare comanda, gestionare stoc, intocmire acte,).
6. Inregistrаrеа vânzărilor pe cаsa dе marcat și POS bancar;
7.Realizarea de activitati administrative: aprovizionarea si intretinerea rafturilor, actualizarea online a preturilor:

Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Mediu de lucru placut, intr-o locatie noua si modern amenajata;
Stabilitate si oportunitati de crestere salariala si dezvoltare personala intr-o echipa tanara, primitoare si dinamica;
Program de lucru luni-vineri 9-18, toate sambetele, duminicile si sarbatorile legale sunt libere.
Salariul net 3000-4000 lei plus prime / bonusuri.

Romscent Trading SRL este cea mai mare companie 100% romaneasca ce activeaza pe piata de retail/distributie a produselor cosmetice si de parfumerie. Detinem 8 site-uri pe care ne comercializam produsele, carespot.ro, lefragrance.ro, arabianperfumes.com, romscent.com, orioudh,ro, orioudh.com, mariobadescu.ro, thepurestsolution.ro plus o parfumerie fizica in Bucuresti.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024