Gratis

Receptioner pensiune turistica

Casa Capsa

Candidatul Ideal

  • persoana entuziasta cu dorinta de perfectionare in activitatile de receptie;
  • amabil, perseverent si orientat spre rezultate;
  • abilitati de organizare si planificare a muncii;
  • cunostinte operare PC;
  • cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
  • cunostinte program hotelier de receptie;
  • capacitate foarte buna de comunicare si relationare- atat cu clientii cat si cu colegii;
  • capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp- atentie distributiva, atentie la detalii;
  • experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • optimizarea permanenta a serviciilor oferite, astfel incat sa fie respectate standardele calitative;
  • coordonarea organizarii evenimentelor speciale si festive;
  • urmarirea solutionarii eficiente a solicitarilor clientilor;
  • stabilirea unor relatii optime cu clientii, pt. rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale.
  • contract de munca perioada determinata mai 2024 -decembrie 2024.
Beneficii:
  • pachet salarial atractiv;
  • tichete de masa in valoare de 20 lei/zi
  • cazare gratuita.
  • telefon de serviciu

Pensiunea Floarea de Colt are 5 margarete, se afla in Nucsoara Jud.Arges, are o capacvitate de 22 camere, un restaurant cu o capacitate de 45 persoane si o terasa cu barbeque.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024