Gratis

Receptioner medical, call center

Clinicile MEMORMED
4 poziții

Candidatul Ideal

- Seriozitate, abilitati de comunicare, empatie si prietenie.

Descrierea jobului

- Activitati frontdesk si callcenter, program flexibil.

MEMORMED este un centru medical aflat in plina ascensiune. Cu o vechime de 16 ani pe piata serviciilor medicale MEMORMED si-a dezvoltat mereu activitatea, reusind sa asigure in prezent pacientilor sai o gama larga de servicii medicale la cele mai inalte standarde. MEMORMED inseamna excelenta medicala si raspuns la nevoile actuale ale pacientului. Alatura-te unei echipe unite, profesioniste care abordeaza cu entuziasm provocarile serviciilor de sanatate. www.memormed.ro

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024