Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Receptioner (m/f)

Silhouette Beauty Centers S.R.L.
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii medii / superioare absolvite;
- Minim 6 luni experienta intr-o pozitie similara
- Cunostinte operare PC, cunostinte pachet Office (Word, Excel);
- Cunostinte limba engleza (scris si vorbit), constituie avantaj.
- Aspect fizic placut;
- Persoana dinamica si comunicativa;
- Dorinta de a invata si avansa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Intampinarea clientilor si asigurarea confortului necesar, conform protocoului de intalniri;
- Organizarea, intocmirea si receptionarea corespondentei;
- Preluarea ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄apelurilor telefonice si directionarea acestora catre departamentele din companie;
- Efectuarea programarilor conform solicitarilor facute de clienti
- Furnizarea informatiilor in legatura cu serviciile oferite de centru
- Introducerea informatiilor utile in baza de date
- Rezolvarea altor sarcini administrative.
- Opereaza cu mai multe forme de plata ( cash, POS, transfer bancar/ proforme)

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial foarte atractiv;
- Asigurare medicala;
- Mediu de lucru excelent.
- Instruire permanenta la nivel profesional
- Posibilitati de avansare

Centre ultramoderne de infrumusetare, leader in piata, cu o importanta investitie tehnologica in aparatura ultraperformanta, produse cosmetice profesionale de lux si sisteme de tratamente foarte avansate, cu personal medical calificat si pregatit continuu in functie de noutatile din domeniu
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 23 Iun. 2024