Gratis

Receptioner (Help Desk Assistant)

FLANCO RETAIL SA

Candidatul Ideal

Te caracterizeaza energia pozitiva, zambetul natural si atitudinea proactiva? Flanco isi cauta receptionera pentru sediul central.

Cerinte:

Orientare catre client, amabilitate
Atitudine pozitiva, prezenta si tinuta agreabila
Capacitatea de a identifica solutii pentru probleme diverse
Bune abilitati de comunicare
Inalt nivel de responsabilitate
Abilitati de organizare si de prioritizare a activitatilor

Descrierea jobului

Ce vei avea de facut?

Intampinarea partenerilor externi cu amabilitate si caldura
Preluarea corespondentei si intocmirea borderourilor de distribuire a corespondentei catre terti
Consilierea partenerilor externi si introducerea lor in salile de interviuri, sedinte (protocol)
Rezervari, confirmari

Ce așteptăm de la tine?

Student sau absolvent de studii superioare
Limba engleza nivel mediu
Cunostinte de operare pe calculator (Word, Excel)
Curs de calificare /receptioner, constituie un avantaj
Zambet, energie pozitiva si entuziasm
Ce îți oferim?

Un contract pe perioada nedeterminata
O perioadă de acomodare și introducere în comunitatea Flanco, în care îți vei consolida cunoștințele și vei dobândi altele noi. Un mediu de lucru plăcut și modern, unde se încurajează acțiunea. Oportunitatea de a crește atât profesional cât și ca om, în cea mai dinamică și prietenoasă companie din retailul electro-IT din România.
Iti oferim un pachet corespunzator, prin care ne asiguram ca esti motivat luna de luna: salariu fix + tichete de masa + preturi preferentiale pentru abonamente medicale
Reprezinta un punct de plecare valoros in cadrul companiei

Aplica acum si hai sa ne cunoastem!

Vrei să faci lucruri peste așteptări și să înveți ceva nou in fiecare zi? Ești comunicativ, optimist, dornic să te dezvolți profesional? Alătură-te celei mai dinamice echipe de profesioniști din retailul electro-IT din România! Flanco este cel mai eficient retailer autohton de produse IT&C, electronice și electrocasnice, activând de peste două decenii. Compania se numără printre inițiatorii evenimentului Black Friday în România și își propune să devină retailer-ul preferat de electro-IT al românilor. Flanco deține o rețea națională de peste 160 magazine situate în cele mai importante zone comerciale din peste 100 de orașe și o echipă de peste 1500 de profesioniști. Compania se află în continuă creștere și dezvoltare, datorită investițiilor în magazine noi sau în reamenajări de magazine, în extinderea și dezvoltarea echipei, în optimizarea mixului de produse și diversificarea ofertei de servicii. Clienților noștri le oferim o experiență bazată pe un pachet complex de soluţii electro-IT, care adaugă valoare procesului de cumpărare, politica noastră de dezvoltare fiind în concordanţă cu cele mai noi tendințe la nivel internaţional din domeniul retailului.

Flanco Retail S.A. colectează și procesează datele tale personale în conformitate cu prevederile Regulamentului General privind Protecția Datelor UE 2016/679 și legislația națională de implementare. Detalii suplimentare, precum și eventualele actualizări privind politica de prelucrare a datelor personale, pot fi consultate la adresa https://www.flanco.ro/prelucrare-date-personale-in-cadrul-procesului-de-recrutare

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024