Gratis

RECEPTIONER CLINICA

ASOCIATIA KINETO BEBE

Candidatul Ideal

PERSONAL RECEPTIE
  • Ne dorim o persoana amabila si rabdatoare cu clientii, atenta la nevoile pacientilor si a terapeutilor din clinica.
  • Obisnuita sa gestioneze relatia cu clientul atat face-to-face cat si la telefon.
  • Cunostinte nivel mediu spre avansat de operare programe PC (Word, Excel).
  • Gestionarea incasarilor .
  • Cunostinte de limba engleza nivel mediu.
  • Studii medii finalizate.

Descrierea jobului

Centrul de Recuperare Pediatrica- kinetoterapie copii, logopedie, psihologie copii. ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂

KinetoBebe - In trei Centre, concepute pentru cei mici, derulam programe de recuperare; kinetoterapie, psihologie si logopedie pentru copii (0 luni si 16 ani).
Suntem specializati in programe complexe de terapie urmarind achizitionarea abilitatilor fizice, lingvistice si senzoriale pentru copiii, acordand consiliere parintiilor si fiind in permanent dialog cu cadrele medicale. Plecand de la nevoia copiilor dezvoltam si implementam noi standarde de terapie.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024