Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Receptioner clinica estetica / Asistent manager

Juvena Clinic S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Echipa Juvena Clinic isi mareste echipa si este in cautare de persoane pentru postul de Asistent Manager/ Receptie. Ne dorim ca noul coleg/ noua colega sa devina parte din proiectele pe care le avem planificate in urmatoarea perioada.

Candidatul ideal:
-candidatul pentru acest post va fi o persoana organizata, sociabila, orientata catre client, cu bune abilitati dе comunicare cu o buna prezenta dе spirit;
- inteligenta si spontaneitate, persoana ordonata, placuta, comunicativa, adaptabila;
- atentie concetrata si distributiva;
- seriozitate, punctualitate, corectitudine
- spirit dе echipa;
- usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
- comportament adecvat ( limbaj, verstimentatie, reguli dе politete );
- cunostinte foarte bune dе operare MS Office, Social Media, operatiuni de casa / Smart Bill.

Descrierea jobului

Reаlizаreа si confirmаrеа prоgrаmаrilоr.
Intаmpinаrea cliеntilоr si dirеctionаrеa аcestоrа confоrm prоgrаmаrilor.
Încasarea contravalorii serviciilor efectuate și eliberarea de bonuri fiscale/ facturi.
Înregistreaza in softul intern (smart bill) facturile primite, gestioneaza stocurile de materiale.
Realizarea zilnica a registrului de casa si a condicii de prezenta.
Gestionarea fluxului de documente in clinica/ arhiva fise pacienti.
Ofera feed-back managerului despre situatiile speciale intampinate atat in relatia cu clientii, cat si cu echipa.
Atributii in ceea ce priveste casieria si activitatea de secretariat.
Suport pentru realizarea comenzilor catre furnizori;
Promovare servicii pe paginile de social media.
Monitorizare si plasarea recurenta a comenzilor de birotica & papetarie, protocol
Activitati administrative specifice zonei de receptie (primire/ expedirere colete, plicuri, distribuirea lor in sediu)
Activitati HR privind documentele administrative (SSM, concedii, pontaje, adeverinte, fise post).

Oferim:
-Pachet salarial atractiv
-Servicii gratuite in cadrul clinicii
-Un mediu de lucru deosebit
-Siguranta si stabilitate pe termen lung

Reprezentam un concept high class in domeniul remodelarii corporale, clinica noastra foloseste cele mai noi si avantgardiste echipamente existente pe piata din Romania, situata intr-o locatie premium din Bucuresti - zona Herastrau, Soseaua Nordului 102. Serviciile noastre sunt oferite si apreciate de o clientela de nisa exclusivista.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 3 Mai 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.