Gratis

Receptioner (Chitila Logistic Park)

RTC PROFFICE EXPERIENCE S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Adaptare, flexibilitate si lucru in echipa;
- Disponibilitate la efort fizic;
- Nivel ridicat de atenţie şi spirit de răspundere
- Studii necesare: minim 10 clase

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Receptionarea produselor de la funizor/transportator pe baza documentelor de insotire a acestora
- Controlarea la primire a bunurilor, verificarea ca acestea sa corespunda datelor inscrise in actele insotitoare si identificarea defectelor aparente;
- Asezarea si ordonarea produselor, numararea, cantarirea si pastrarea acestora in bune conditii;
- Pregatirea si manipularea coletelor pentru expeditia catre clienti pe baza comenzilor primite de la acestia
- Ambalarea si etichetarea produselor/coletelor
- Inventarierea periodica a produselor din depozit
- Realizarea sarcinilor administrative si de organizare a activitatii de depozit

RTC ofera clientilor confort si consultanta in procurarea intregului necesar pentru birou, prin excelenta operationala si atitudine responsabila.

RTC crede in valorile care au facut compania cel mai important business din domeniul papetariei si articolelor pentru birou.

Simplitate: inseamna excelenta
Dorim sa simplificam viata clientilor si sa le oferim solutii pragmatice. Pentru ca in servicii simplitatea inseamna excelenta.

Relationare: cu incredere si bune relatii poti cladi
Vrem sa cladim pe incredere si pe relatii bune. Prin indrumare, colaborare, si placerea de a lucra impreuna sa ajungem la rezultatele comune.

Initiativa: ambitia e creativitate, motivare, asumare
Ambitia noastra de a reusi ne face sa fim mai creativi, mai motivati, mai atenti. Curajul in business se masoara in solutii functionale care vin in intampinarea clientilor.

Implicare: sa fii atent la nevoile celor din jur
Implicarea ne face sa fim mai responsabili, sa avem grija la detalii si sa fim atenti la nevoile clientilor.

Parteneriat: parteneriatul este de cursa lunga
Cand construiesti incredere, promiti sa te tii de cuvant, sa-ti respecti partenerul si sa fii acolo cand are nevoie de tine. Parteneriatul este intotdeauna de cursa lunga.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024