Gratis

Receptie (Brow Admin)

SC BROW BAR & MORE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Brow Admin-ul (Receptie) de vis suntem in căutarea ta!

Dacă ești activă, responsabilă, atentă și sociabilă. Iubești oamenii la fel de sincer ca și noi. Îți place să le zâmbești și să-i faci să se simtă confortabil.

Ești studentă și îți dorești un job part-time (not a must😅) atunci este timpul să ne cunoaștem!

Descrierea jobului

Ce inseamna sa faci parte din echipa noastra?

Ai un loc de munca cu concediu platit si concediu medical
Program de lucru 2 zile cu 2 zile
Daca esti creativa si ai idei noi, te auzim si suntem dornici sa le implimentam
Esti apreciata, iubita si simti grija noastra
Ai parte de o echipa tanara si prietenoasa si o atmosfera calma de munca

Descrierea companiei

Te-ai regăsit?

Dacă da, așteptăm cu nerăbdare CV-ul tău la adresa info@browbarmore.com unde să ne povestești puțin despre tine și despre experiența ta, dar si link-ul către rețele sociale care ne va permite sa te cunoaștem un pic mai bine🤗
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024