Gratis

Real Estate Consultant

S.C. RealCasa S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în vânzări, servicii clienți sau domeniul imobiliar reprezintă un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;
  • Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă;
  • Orientat către obiective și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Abilități de negociere și persuasiune.

Descrierea jobului

  • Identifică nevoile clienților și oferă consultanță imobiliară personalizată în funcție de acestea;
  • Promovează proprietățile disponibile și coordonează vizionările pentru clienți;
  • Întocmește și gestionează documentația necesară pentru încheierea tranzacțiilor imobiliare;
  • Monitorizează piața imobiliară locală pentru a identifica tendințele și oportunitățile;
  • Colaborează cu colegii și alte părți implicate în tranzacții pentru a asigura succesul acestora;
  • Dezvoltă și menține relații solide cu clienții, partenerii și alte părți interesate.

RealCasa este o companie de tehnologie imobiliară specializată în furnizarea unei suite complete de servicii pentru dezvoltările imobiliare, cu accent deosebit pe marketing și vânzări.
La RealCasa, ne focusăm pe sincronizarea perfecta dintre marketing și vânzări pentru a maximiza eficiența și a accelera procesul de promovare și vânzare al proprietăților.
Misunea RealCasa este să ofere dezvoltatorilor imobiliari o soluție tehnologică completă și integrată pentru a-și optimiza procesele de marketing și vânzare, accelerând promovarea proprietăților și facilitând tranzacțiile imobiliare.

Ce ne deosebește:

  • Oportunitatea de a lucra într-un domeniu dinamic și provocator, cu potențial de creștere profesională și financiară;
  • Training și suport continuu pentru dezvoltarea abilităților și cunoștințelor în domeniul imobiliar;
  • Șansa de a cunoaște oameni noi în domeniul imobiliar și menținerea relațiilor pentru viitoarea carieră;
  • Posibilitatea de a partcipa la cursuri și programe care vă vor ajuta să deveniți mai bun în ceea ce faceți;
  • Ocazia de a lucra cu diferite tipuri de proprietăți, ceea ce va face activitatea mai interesantă.

Dacă ești pregătit să-ți construiești o carieră în industria imobiliară și să te alături echipei RealCasa în calitate de Real Estate Consultant, te invităm la o discuție în cadrul biroului nostru.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024