Publicat 23 Feb 2018 | Expiră 26 Mar 2018

Raiffeisen Banker 2B

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Banker2B este un program pentru tinerii ca tine care sunt la inceput de drum!

Stim ca urmeaza sa-ti finalizezi studiile si vrei sa iti construiesti o cariera in domeniul financiar bancar, de aceea iti doresti sa:

Ti se ofera ocazia unui inceput de cariera in banca;
Ai sprijinul unui mentor pe tot parcursul invatarii;
Ti se acorda sansa de a te dezvolta si creste profesional.

Descrierea jobului

Ce vei face?

Vei invata timp de 6 saptamani prin intermediul cursurilor organizate de Raiffeisen Bank;
Vei lucra efectiv in agentii alaturi de mentorii tai;
La finalul proiectului vei ramane parte a echipei noastre!

Descrierea companiei

Raiffeisen Bank, Reusim Impreuna!
Raiffeisen Bank aduce in Romania traditia bancara de peste 130 de ani a grupului austriac Raiffeisen Zentralbank Österreich AG, bazata pe accesibilitate, eficienta si incredere.
Istoricul si experienta grupului, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin in afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui aspiratiile in realitate. Daca esti orientat spre solutii, responsabil si pui pasiune in ceea ce faci, poti reusi impreuna cu o echipa profesionista in care meritele iti vor fi recunoscute.
Asuma-ti responsabilitatea dezvoltarii propriei cariere, solutia iti apartine!
Acceseaza www.raiffeisen.ro si afla mai multe detalii despre noi si oportunitatile de cariera.
Raiffeisen Bank brings to Romania over 130 years of Raiffeisen Zentralbank Österreich AG' s banking tradition based on accessibility, efficiency and trust.
The Group's history and experience, its resources, its focus on quality and customer needs satisfaction are going to provide support for affirming your talent and are going to empower your aspirations/desires become reality. If you are solution oriented, responsible and passionate about your work, you can succeed by a professional team's side where your merits will be acknowledged.
Become responsible for developing your own career, the answer is in your hands!
Submit to www.raiffeisen.ro and find out more details about us and about the job opportunities within the company.

Expirat
Raiffeisen Banker 2B  -  Raiffeisen Bank

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles