Gratis

Project Manager

Electroglobal SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Calificări:
  • Cunoaşterea echipamentelor electrice şi de automatizare cât și a celor de montaj;
  • Competenţă tehnică în domeniul electric/automatizări industriale;
  • Experienta minim 3 ani în derulare proiecte (parte integrantă din echipă);
  • Capacitatea de a duce lucrurile la bun sfarsit, o buna organizare proprie și a activităților din proiect;
  • Abilităţi de lucru în echipă;
  • Bune abilități de comunicare și organizare;
  • Abilități de negociere și relaționare;
  • Studii superioare tehnice de specialitate;
  • Experienta în project management (inclusiv MS Project);
  • Disponibilitate pentru prestarea de activităţi în deplasare;
  • Limba engleza nivel conversațional;

Avantaje:
  • Deținerea autorizației ANRE;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Implicarea în faza de ofertare și contractare;
  • Planificarea și desfășurarea proiectelor;
  • Coordonarea în toate etapele de implementare: inițiere, planificare, executie, monitorizare/control și încheiere;
  • Alocarea resurselor și solicitarea aprobărilor (echipă de proiect, buget, infrastructură, instrumente, resurse);
  • Întocmirea planificării în timp a lucrărilor, rapoartelor de execuție interne cât și externe;
  • Monitorizarea îndeplinirii acțiunilor planificate;
  • Identificarea riscurilor din proiect și propunerea soluțiilor de mitigare;
  • Conducerea echipei de proiect;
  • Responsabilitatea execuției lucrărilor de instalare și montaj în cadrul proiectelor;

Informații adiționale

Beneficii:
  • Bonusuri anuale de performanță;
  • Prime de sărbători;
  • Training-uri de dezvoltare profesională;
  • Abonament de servicii medicale;
  • Discount la asigurarea de sănătate privată (Allianz Țiriac);
  • Bonuri de masă în valoare de 40 de lei/zi;

Electroglobal este unul dintre liderii naționali în domeniul soluțiilor si echipamentelor electrice, pentru sistemele de automatizări industriale, acţionări electrice şi sisteme de iluminat.

Scopul nostru este să oferim soluţii pentru eficientizare energetică şi îmbunătăţirea productivităţii, propunând soluţii personalizate, adaptate business-ului. Vrem ca orice colaborare să se transforme într-un parteneriat de lungă durată.

Având experienţă îndelungată şi capabilităţi variate în domeniu, beneficiind de susţinerea unor producători de renume mondial, venim în sprijinul industriei româneşti cu:

Echipamente şi materiale electrice

Servicii de complexitate ridicată, precum: Consultanţă pentru definirea unui sistem nou sau modernizarea celui existent, Proiectare electrică, luminotehnică şi de automatizare, Dezvoltare software pentru acţionări şi automatizări, Asistenţă tehnică la montaj, Punerea în funcţiune a echipamentelor furnizate, Uzinare tablouri electrice.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024