Gratis

Project Manager - Tamplarie Navala

Lidomarine Romania SRL

Candidatul Ideal

Un candidat ideal pentru poziția de project manager în tâmplărie navală ar trebui să aibă o experiență solidă în industria navală, cunoștințe tehnice extinse și abilități de gestionare a proiectelor. Aceasta implică capacitatea de a coordona echipe, de a respecta termenele limită și de a comunica eficient cu diferitele părți implicate. Un lider înzestrat, orientat către rezultate și flexibil în gestionarea situațiilor dificile ar completa profilul ideal pentru această poziție.

Descrierea jobului

Calificări:

- Se preferă o diplomă de licență în managementul construcțiilor, inginer dulgher sau un domeniu similar.
- Experiență dovedită în managementul proiectelor de tâmplărie marină cu minim 5 ani de experiență.
- Abilități puternice de leadership, comunicare și rezolvare de probleme.
- Abilitatea de a conduce o echipe de tamplari navali.
- Experiență în demararea și finalizarea proiectelor de interior maritim.
- Cunoașterea reglementărilor și standardelor de siguranță in santiere navale.
- Abilitatea de a lucra sub presiune și de a se adapta la cerințele în schimbare.
- Fluență în limba engleză, atât scris cât și vorbit

Responsabilitati:

- Urmați planurile de proiect, inclusiv domeniul de aplicare, programul și bugetul.
- Coordonați echipele de tamplari la fața locului pentru a asigura instalarea interioarelor marine in program și buget.
- Gestionați eficient resursele, monitorizați bugetele și optimizați costurile.
- Asigurarea standardelor de calitate si siguranta pe tot parcursul proiectului.
- Comunicați în mod regulat progresul proiectului.
- Coordoneaza cu clientii, furnizorii si echipele interne pentru executarea fara probleme a proiectelor in Braila / Galati - Romania, Spania, Germania sau Norvegia.

Lidomarine Romania SRL specializes in maritime interior solutions for ships and offshore market. The experience of our team and quality of our work has enabled us to successfully. Complete projects in EU,UK and Norwegian countries.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024