Gratis

PROJECT MANAGER - CONSTRUCTII

BOG'ART SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent Facultatea Constructii Civile , Industriale si Agricole
- Experienta relevanta in functia de Project Manager.
- Coordonare proiecte de antrepriza generala medii/mari din pozitia de Project Manager
- Capacitati de gestionare/optimizare bugete
- Eficienta in organizare, programare, urmarire lucrari santier
- Cunoastere lb. engleza

Descrierea jobului

- Derularea contractului de antrepriza generala
- Coordonarea echipei de proiect in vederea realizarii proiectului in parametri stabiliti
- Urmarirea costurilor, incadrarea in bugete si in graficele stabilite
- Optimizare, negociere contracte, solutionarea situatiilor critice in proiect
- Relationare cu Beneficiarii, consultantii proiectului, furnizorii, autoritatile de resort

Descrierea companiei

Antreprenor General in Constructii Civile si Industriale
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024