Publicat 05 Ian 2017 | Reactualizat 20 Ian 2017 | Expiră 06 Mar 2017

PROJECT MANAGER - CHIRURGIE

2 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleza
  • Peste 3 ani experiență în Inginerie, Marketing, Medicina umana, Vanzari

Candidatul ideal

- interesat intr-o cariera in vanzari echipamente medicale si consumabile pentru BLOCUL OPERATOR (mese operatie, lampi de operatie, instrumentar chirurgical, electrocautere, motoare chirurgicale, material de sutura, etc.).
- calitati bune de comunicare;
- bun negociator;
- logic, organizat, riguros;
- studii superioare: medic sau inginer (aparatura medicala, electrotehnica, cu cunostinge medicale din domeniul chirurgiei...);
- buna cunoastere a sistemului sanitar;
- experienta in vanzarea de aparatura medicala reprezinta un avantaj major;
- bune cunostinte de lucru cu PC (word, excel, power point, outlook,);
- STABILITATE - ne intereseaza doar colaborari pe termen lung, de cel putin 8 - 10 ani;

Descrierea jobului

- participa la activitati de instruire privind instrumentarul chirurgical si echipamentele medicale din portofoliul firmei;
- in zona repartizata va derula activitati de promovare si vanzare instrumentar chirurgical si echipamente medicale pentru bloc operator;
- excelente perspective de dezvoltare profesionala;
- in "perioada de proba" de 3 luni, se ofera salariu initial NET de 2.500 RON;
- imediat dupa "perioada de proba", salariul NET va fi de 2.800 RON + COMISION DIN VANZARI;
- in functie de performanta profesionala, salariul poate fi renegociat dupa 6 luni - un an;
- COMISIONUL este stimulativ, si poate determina o crestere importanta a veniturilor lunare, alaturi de cele garantate;
- programul este flexibil, practic se lucreaza de acasa ("home office");
- salariul integral in cartea de munca;
- masina de serviciu de buna calitate si confort (Skoda Octavia);
- laptop;
- telefon mobil;

Rafi International distribuie in Romania echipamentele urmatoarelor firme:
- MAQUET (Germania) = mese de operatie, lampi de operatie, sisteme de distributie fluide medicale (pendants), sali operatie hibride si modulare (VARIOP), reabilitare sali operatie, software integrare sali operatie;
- MEDICON (Germania) = instrumentar chirurgical pentru toate disciplinele chirurgicale;
- GEISTER (Germania) = instrumentar chirurgical pentru chirurgie cardiovasculara;
Atat MEDICON cat si GEISTER produc instrumentar de excelenta calitate, garantat 100% "MADE IN GERMANY"!
- ASSUT Medical (Elvetia) = sutura chirurgicala si specialitati chirurgicale;
- ERBE (Germania) = electrocautere;
- De SOUTTER (Marea Britanie) = motoare chirurgicale;
- HEINE (Germania) = lupe binoculare, surse lumina, echipamente diagnostic;

SERVICE-ul este asigurat de un department specializat, in care ingineri cu multi ani de experienta si cursuri in Germania, la producatori, asigura cu operativitate asistenta tehnica si executa reparatii de excelenta calitate.

Firma are sediul central in Bucuresti si filiale in Cluj, Targu Mures, Iasi, Timisoara, Braila, Brasov si in curand, Craiova.
Rafi International este membra a "RAFI Group", alaturi de firma STERISYSTEMS, firma specializata in controlul infectiei (sterilizare, spalare dezinfectie), distribuitoare a firmei suedeze GETINGE (cel mai mare producator mondial de sterilizatoare).

Rafi International este certificata ISO 9001:2008, ISO 13485:2012, ISO4001:2004, BS OHSAS 18001:2007;
Firma are ca obiectiv permanent mentinerea unui mediu placut - performant-profesional de lucru.
Ne propunem sa fim cea mai importanta firma de distributie instrumentar chirurgical si echipamente bloc operator din Romania si avem toate conditiile de realizare a acestui obiectiv.
Detalii: rog vizitati www.rafi.ro

PROJECT MANAGER - CHIRURGIE  -  RAFI INTERNATIONAL SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă