Gratis

Proiectant productie publicitara/ mobilier

MEDIASCOPE

Candidatul Ideal

SC Mediascope SRL angajeaza in Bucuresti: Proiectant productie publicitara/ mobilier

Cautam o persoana responsabila, ordonata, capabila sa lucreze in echipa, usor adaptabila in functie de situatie, capabila sa lucreze cu termene limita. Mediul de lucru este propice desfasurarii unei activitati eficiente.

Descrierea jobului

Cerinte

Minim 2 ani experienta pe un post similar;
Cunoasterea materialelor constructive si expunerea unor solutii optimizate;
Executie schite ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de productie;
Executie fisiere pentru utilaje;
Executie schite de montaj;
Permis cat B;
Se ofera Contract de munca pe durata nedeterminata; ;
Program de lucru de 8 ore/zi (08:00 - 16:30 de luni - vineri);
Conditii de munca bune intr-o fabrica moderna;
Echipament profesional de munca ;
Utilaje de ultima generatie;
Asigurare privata de sanatate in sistemul de clinici Regina Maria;
Zi libera de ziua de nastere;
Prime de Craciun si Paste;
Prima de concediu 2.000 lei/ an.
Salariu 6000-9000 de lei net.

Mediascope is offering 360 services for international brands - end to end delivery: from concept, to production, implementation & follow-up, ROI focused

Our services & products range from shopper marketing & brand activations to agile retail experience design, to trade marketing toolkits creation for global brands, to HoReCa flagship concepts & implementation, to retail furniture, to rapid prototyping and custom brand POSM production, to international sourcing, to special projects.

Publicat 11 Mai 2024 Reactualizat 11 Mai 2024 Expiră 10 Iun. 2024