Gratis

Proiectant mobilier

DUROS HOLDING INDUSTRY 2003 S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

-Absolvent al unei instituții de învățământ superior cu profil tehnic;
-Experiență de cel puțin 1 an în domeniul procesului de producție a mobilierului;
-Cunoștințe avansate în utilizarea Autocad 2D sau a altor programe de proiectare sunt esențiale și constituie o cerință obligatorie.
-Calități precum creativitatea, organizarea, seriozitatea și atenția la detalii sunt esențiale pentru îndeplinirea eficientă a responsabilităților;
-Abilitatea de a respecta termenele limită și de a gestiona eficient proiectele.
-Aceste criterii reflectă standardele noastre ridicate în căutarea unui profesionist care să se alăture echipei noastre dinamice și să contribuie la succesul continuu al proiectelor noastre de mobilier.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Analiză și Înțelegere a Proiectului:
-Studierea și înțelegerea detaliată a cerințelor proiectului înainte de începerea activităților de proiectare și producție.
  • Realizarea Măsurătorilor în Spațiu:
-Efectuarea măsurătorilor precise în spațiul destinat mobilierului pentru asigurarea unui design adaptat și funcțional.
  • Proiectarea Mobilierului:
-Dezvoltarea conceptelor de design și proiectarea detaliată a mobilierului în conformitate cu specificațiile clienților și cerințele proiectului.
  • Elaborarea Proiectelor de Execuție:
-Crearea documentației complete pentru proiectele de execuție, necesare pentru lansarea comenzilor în producție.
  • Supravegherea Procesului de Fabricație:
-Monitorizarea atentă a proiectelor în procesul de fabricație, asigurându-se că acestea sunt realizate conform standardelor de calitate și termenelor stabilite.

Beneficii:
  • Oportunitate de creștere profesională în cadrul unei companii în plină dezvoltare;
  • Pachet salarial functie de experienta; beneficii adiționale: Echipament de lucru performant, tichete de masa (35 lei/ zi lucrata). Program de lucru: L-V: 08:00 – 17:00;

Suntem o societate producătoare de mobilier specializată în utilizarea diverselor materiale precum PAL, Corian și MDF. In prezent, ne marim echipa si angajăm resursele noastre tehnice interne și creative pentru a oferi soluții personalizate de mobilier, transformând conceptele în realitate.
Suntem în căutarea unui proiectant de mobilier cu o experiență esențială în proiectarea mobilierului. Ne dorim o persoană pricepută în elaborarea proiectelor pentru producția de mobilier personalizat, cu expertiză în lucrul cu materiale precum PAL și MDF.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024