Gratis

Proiectant Mobilier

NOAM DESIGN GROUP

Candidatul Ideal

Dorim să extindem echipa noastră cu un Proiectant de Mobilier pasionat și dedicat. CV-urile cu o minimă experiență în domeniu vor fi primite cu interes.

Cautăm un coleg/colegă care să se implice activ și responsabil în proiectele de mobilier la comandă, de la concepție până la finalizarea produselor finite.

Descrierea jobului

Cerințe:
  • Experiență minimă de 2 ani în proiectarea 2D/3D, folosind programe specializate precum AutoCad, Kitchen Draw, Pro100, Sketchup.
  • Cunoașterea materialelor specifice industriei de mobilier și a tehnologiilor de producție.
  • Studii superioare.
  • Atent la detalii și abilități excelente de lucru în echipă.
  • Cunoștințe de limba engleză reprezintă un avantaj, dar nu sunt obligatorii.
Responsabilități:
  • Preluarea cererilor de ofertă ale clienților.
  • Consiliere clienți și realizare cotări de preț cu prezentarea materialelor alese.
  • Realizarea măsurătorilor de execuție și detaliilor specifice ale spațiilor de amenajat.
  • Elaborarea proiectelor tehnice de execuție, inclusiv necesarul de materiale și accesorii.
  • Oferirea suportului tehnic necesar colegilor din echipele de producție și montaj.

Beneficii:
  • Salariu competitiv și bonusuri de performanță.
  • Mediu de creștere profesională.

Născut din dorința de a revoluționa, NOAM Mobili Design îți aduce aproape cei mai prestigioși furnizori, asigurându-ți o experiență premium de consultanță de la A-Z. Cu o echipă dedicată și soluții complete de consiliere, design, și producție de mobilier customizat, NOAM este alegerea perfectă pentru cei ce doresc să-și transforme visele în realitate. Cu 2 puncte de lucru în București și Brașov, hală de producție proprie și un portofoliu diversificat, NOAM Mobili Design se remarcă în sectorul rezidențial și amenajărilor office.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024