Gratis

PROIECTANT MOBILIER LA COMANDA

ADOR MOBILA SRL

Candidatul Ideal

- studii superioare de ingineria lemnului
- obligatoriu cunostinte de proiectare Autocad 2D, Kitchen Draw, operare PC (exel, word)
- capacitate de a lucra organizat in termene limita
- seriozitate, responsabilitate, spirit de echipa
- abilitati de comunicare si vanzare
- rapiditate in adaptarea la cerintele companiei
- permis de conducere categoria B(reprezinta avantaj)

Descrierea jobului

  • asigura consilierea clientilor in magazin
  • proiecteaza mobilierul solicitat de client sub limitele dimensionale impise de spatiul de amplasare
  • realizeaza calculul de pret in baza proiectului propus
  • efectueaza masuratoarea la fata locului
  • intocmeste plansele cu detalii specifice de dimensiuni, materiale si particularitati pe care le transmite catre departamentul de productie
  • urmareste comanda

Se oferta:
  • salariu motivant+comision
  • telefon
  • program de training adaptare proceduri interne
  • posibilitatea de a lucra intr-o companie axata pe design si calitate
  • posibilitatea de a-si contrui o cariera in domeniul proiectarii
  • posibilitatea de a crea lucrari personalizate utilizand ultimele noutati in accesorii si materiale
  • pachet salarial atractiv

ADOR MOBILA S.R.L. este o companie localizata in Brasov fiind producator si furnizor de mobilier, specializat pe lucrari la comanda si amenajari interioare.
Ador Mobila se diferentiaza de alti producatori de pe piata din Romania, prin faptul ca ofera servicii de design si productie pentru aproape orice solicitare, respectand cu strictete termenele si specificatiile tehnice agreate.

Idei complete pentru un interior armonios, proiectare detaliata in 2D si 3D, posibilitatea de a alege dintr-o gama variata de materiale si accesorii combinata cu asistenta profesionala iti creaza confortul de a-ti da frau imaginatiei.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024