Proiectant instalatii PSI

BZERO PROJECT MANAGEMENT S.R.L.
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Cunoasterea programelor de lucru instalatii incendiu – calcule / dimensionare - ex: Autocad;
- Cunoasterea documentatiilor ISU (stingere, desfumare, detectie, iluminat siguranta);
- Reprezinta un avantaj experiența în proiectarea documentatiilor pentru ISU;
- Disponibilitate pentru deplasari in Romania reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui coleg pentru zona de proiectare instalatii PSI (stingere incendii), pasionat de acest domeniu, care să se alăture echipei noastre.

Scopul nostru comun este realizarea planselor tehnice finale / de lucru pentru instalatiile cu rol de securitate la incendiu si dupa caz, ceva parte scrisa pentru restul colegilor care sunt fie prin teren, fie intocmesc documentatia finala.

Software de lucru - AutoCad sau similar, alegem impreuna.

Cunoasterea Normativelor in Constructii si Instalatii PSI - P118/99, P118/2-2013, P118/3-2015, I7-2011, sau macar sa treci putin prin ele ochiometric, inainte de toate, in cazul in care te suna colegul din santier sau un client, sa ii poti da un raspuns.

Cunoștințe Tehnice: Înțelegerea detaliată a conceptelor și procedurilor din domeniul instalatiilor PSI: hidranti interiori, exteriori, sprinklere, detectie, iluminat siguranta. Cam despre asta e vorba cand ajungi in santier si vezi ca desenul tau se transforma in echipamente.

Program de lucru: Alegem impreuna, cat timp ajungem aproape la zi cu toate proiectele, si da, gasim intelegere cand e necesar.
Pentru restul detaliilor financiare, prime si libere de sarbatori, win-win sa zicem.

Descrierea companiei

O echipa tanara dar cu experienta, in plina dezvoltare.
Publicat 22 Febr. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 23 Mart. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.