Gratis

Proiectant Designer Bucatarii la Comanda

LUCKY MAN SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana pentru postul de Proiectant/Designer Bucatarii la Comanda. Nu se cere experienta in domeniu dar ar fi de preferat. Candidatul ideal este o persoana dornica sa invete, dedicata si ambitioasa, cu minime cunostiinte de operare calculator (cel putin minime). Totodata este nevoie de o persoana comunicativa, sociabila, care sa prezinte modelele noastre de mobilier si toate particularitatile acestora clientilor nostri.

Descrierea jobului

Postul presupune realizarea de proiecte 3D intr-un soft specializat, pe calculator. Nu este nevoie de cunostiinte de desen tehnic sau design interior, trainingul se va desfasura la locul de munca. Pentru mai multe detalii, 0761104664.

De la înființare, obiectivul nostru a fost și va rămâne acela de a produce mobilier de înaltă calitate în conformitate cu cerințele clienților. Suntem convinși că putem prospera și evolua doar îndeplinind dorințele clienților noștri. De aceea folosim toate resursele de care dispunem pentru a prezenta în cele din urmă un produs de cea mai bună calitate.Este nevoie de o echipă dedicată de profesioniști pentru a câștiga reputația de care Lucky Man se bucură astăzi. Designerii noștri au sprijinul unui personal angajat să asigure satisfacția completă a clienților lor. Lucky Man, împreună cu designerii, echipa executivă , tehnicienii și personalul de asistență vor lucra împreună cu dumneavoastră pentru a vă transforma casa într-un spațiu spectaculos și personalizat. Gasiti mai multe informatii pe www.LuckyMan.ro
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024