Gratis

Proiectant de Mobilier in IMOS - WWW.MOODILIER.RO

Atelier Experimental S.R.L.

Candidatul Ideal

  • O persoana cu perspective de viitor.
  • Creativ si inovator.
  • Asumat, organizar si profesionist.
  • Cu experienta si deschis la provocari.
  • Cu capacitatea de a se adapta oricarui mediu de lucru.
  • Capabil sa isi desfasoare activitatea de birou.
  • Un bun utilizator al PC-ului.
  • Un bun utilizator al programelor de proiectare 3D.
  • Cu un nivel avansat de cunostinte in IMOS.
  • Cu un nivel avansat de cunostinte in productia de mobilier.
  • Constituie un avantaj: utilizator de Rhinoceros 3D.

Descrierea jobului

  • Proiectarea in IMOS a pieselor de mobilier in conformitate cu detaliile de executie oferite de catre managerul de proiect.
  • Furnizarea catre departamentele de productie a urmatoarelor fisiere / documente:
  • Debitare / cantuire,
  • Debitare CNC / prelucrari CNC,
  • Gaurire VITAP / Prelucrari VITAP,
  • Tabele de vopsitorie,
  • Necesar materiale,
  • Necesar accesorii,
  • Documentatie tehnica de asamblare si montaj a pieselor de mobilier.
  • Respectarea procedurilor interne.

Descrierea companiei

------- www.moodilier.ro -------
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024