Publicat 05 Sep 2008 | Reactualizat 26 Oct 2008 | Expiră 04 Nov 2008

programatori PHP/Java

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Cunostinte PHP/ MySQL sau ASP/Access/SQLserver, Java sau J2EE si J2ME
• Experienta in proiectarea si intretinerea bazelor de date
• Experienta in OOP
• Gandire analitica
• Limba engleza

Reprezinta avantaj:
• Oricare dintre abilitati: Javascript, XLM, Programare Offline in Delphi, C++, .NET, Macromedia Flash/ Flash AS
• Cunosterea solutiilor de tip Open Source: eCommerce, CMS, Nuke, SugarCRM
• Cunostinte Smarty
• Cunostinte de project management

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

• dezvoltarea produselor software conform specificatiilor si respectand termenul limita;
• participarea la asedintele de proiectare ale aplicatiilor;
• detectarea si remedierea bug-urilor
• implicarea in proiecte tehnologice ale companiei;
• design, dezvoltarea si implementarea aplicatiilor Internet/ Intranet
• stapanirea tehnicilor si conceptelor de securitate ale Internet-ului
• Livrarea conform standardelor

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare,cu experienta de 16 ani in domeniu, fiind una dintre primele agentii imobiliare din Romania cu puncte de lucru in Cluj -Napoca , Sibiu, Bistrita si Bucuresti.Misiunea companiei EDIL este abordarea in mod profesionist a cerintelor clientilor, intarind o relatie pe termen lung cu acestia bazata pe incredere, respect si integritate.Pachetul de servicii imobiliare oferite de EDIL este rezultatul abordarii minutioase a complexitatii fiecarui aspect al cererii unui client .Oferim servicii imobiliare integrate constand in analize de piata,evaluarea proprietatii, vanzari/ inchirieri rezidentiale-apartamente-proiecte rezidential lux-case-terenuri-spatii comerciale-constructii noi, documentatie pentru credite,cele mai atractive plasamente imobiliare,consultanta imobiliara si juridica, servicii conexe domeniului imobiliar oferite de partenerii nostri.Activam prin puncte de lucru din Bucuresti si Cluj-Napoca pentru a oferi solutii pentru fiecare client, intr-un cuvant suntem DEDICATI REUSITEI TALE !

Expirat
programatori PHP/Java  -  EDIL CASA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles