Publicat 19 Aug 2008 | Reactualizat 17 Sep 2008 | Expiră 19 Sep 2008

Programatori Java- J2EE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Keltia Management cauta urgent:

PROGRAMATORI JAVA – J2EE - Rif JAVA0608

Cerinte:
• Postul necesita o cunoastere buna a cerintelelor de programare impuse de noile tehnologii;
• Minim 2 ani experienta pe un post similar;
• Capacitate de analiza si dezvoltare;
• Cunostinte de baza ale limbii italiene, limba engleza-avansat;

Descrierea jobului

• Pachet salarial ridicat la standardele europene, in functie de experienta si rezultate;
• Va oferim un mediu de lucru competitiv si favorabil aplicarii si dezvoltarii propriilor idei si cunostinte;
• Compania va va oferi suport in obtinerea certificarilor de specialitate pentru dezvoltarea personala si profesionala(Java, Microsoft, Oracle);

Se ofera contract de munca pe o perioada nedeterminata.

Sediul: Milano

Asteptam CV Dvs in format Word, cu specificarea numarului de referinta, la adresa de e-mail: curriculum@keltiaitalia.it

Keltia Management este o societate multinationala de consultanta in informatica, formata din profesionisti specializati in domeniu IT cu o experienta de peste 10 ani. Sediul principal al societatii noastre se afla in Como, Italia, iar sediile secundare in Milano si Lugano, Elvetia.
Credem ca resursele umane reprezinta patrimoniul societatii noastre, echipa noastra fiind in continua cautare de profesioniti din domeniul IT pentru proiectele noastre. Momentan avem oferte pentru Milano, Parma si Brescia.

Asteptam CV Dvs la adresa de e-mail: curriculum@keltiaitalia.it si va asiguram de atentia pe care o vom acorda fiecarui CV, chiar daca profilul Dvs nu va corespunde cu ceea ce vom cauta la acel moment.

Expirat

Programatori Java- J2EE  -  Keltia Management

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles