Gratis

(Senior) PHP Developer

SMITH & SMITH SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
Cunostinte in PHP/JavaScript cu OOP;
Cunostinte in baze de date (SQL/MySQL, etc);
Cunostinte in comunicatiile API cu XML/JSON sau file processing;
Cunostinte in identificarea si solutionarea problemelor software;
Experienta in dezvoltarea de siteuri web si aplicatii mobile;
Experienta in programarea sistemelor de tip ERP si/sau CRM;
Adaptare la diverse framework-uri;
Persoana creativa, atenta la detalii, organizata, disponibila sa invete si sa se adapteze la schimbari;
Dorinta de a se integra intr-o echipa dinamica;
Cunoasterea limbii engleze nivel avansat;
Cunostinte Laravel - constituie un avantaj
Prezentarea unui portofoliu de proiecte realizate, constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Dezvolta programe software la solicitare, pe baza unor proiecte organizate;
Participa la sesiunile de development si implementare cu partenerii externi;
Intretine si testeaza aplicatiile existente si a celor nou dezvoltate;
Ofera suport, modeleaza si implementeaza cerintele, procesele si fluxurile de date solicitate de departamentele din cadrul companiei;
Asigura calitatea proiectelor tinand cont de termenele limita.
Oferta:
Pachet salarial coroborat cu experienta;
Mediu de lucru profesional competitiv;
Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Smith & Smith este cea mai veche institutie de plata din Romania, cu o traditie de peste 25 ani avand o echipa de peste 200 de oameni si peste 75 de Agentii proprii in toata tara.
Ne-am castigat o cota importanta de piata prin seriozitate, profesionalism si responsabilitate.
Promovam servicii de transfer de bani in numerar atat in tara cat si in stranatate alaturi de partenerii nostrii fiind prezenti in peste 200 de tari.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024